| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun o mica povestea a mea sad

Colegul meu nou din clasa a 6a pana in-tr-a 7 a acum am fost doar prieteni..amici care ne certam foarte des. Eu fiind, mai mica, copilaroasa..nici prin gand nu imi trecea sa imi place de el care era mai matur si totusi dragut..si anul acesta mi-a spus ca ma place si pe bune ca zicea adevarul ca a pus pe toata clasa sa imi zica ca ma place si l-am crezut pana la urma..ne-am sarutat si el a vrut sa fie cu mine si eu de fiecare daca.1 luna in treaga cat timp s-a tinut dupa mine cu chestia astapuppy dog eyes i-am zis ca nu stiu daca vreau..si doar in inima mea era altceva..eu vroiam dar habar nu am deloc de ce nu aveam cum sa ii zic..nu ma tinea gura sa ii zic adevarulsad..si acum cand m-a intrebat ieri pentru ultima oara i-am zis tot ca nu stiu si a plecat pur si simplusad si azi nu a mai vorbit cu mine si mi-a zis colega mea care a vorbit cu el ca gata..nu se va mai tine dupa mine si mie chiar acum imi este ciuda..eu sincer il plac si as vrea totusi sa ii zic dar chiar nu stiu cum si ce.
Va rog sfatuiti-ma si spuneti-mi ce sa ii zic pe fb sau pe ms..sa il las un msj ca sa isi dea seamasad
Dau fundita :**

Răspuns Câştigător
| Katherineeeee a răspuns:

Pai fara suparare dar baiatul s-a tinut destul de mult timp de tine iar el a considerat ca daca tot zici de atatea ori ''nu stiu'' poate vrei sa ii zici de fapt un ''nu'' politicos. Incearca sa ii explici pe fb sau pe mess ca nu stiai daca esti pregatita pentru o relatie si de-asta l-ai tot amanat si ca tu chair ai vrea sa fii cu el. Ii mai poti spune si ca odata ce toata clasa a aflat tu ai ramas foarte uimita si chiar nu ai stiut ce sa mai zici. Funda?

2 răspunsuri:
| Inkubus a răspuns:

Multumesc amandurora puppy dog eyes

| MagdaKathy a răspuns:

Poi.poti sa ii spui. ca Ai vrea. dar nu stiu cum sa ii spui. Sa ii spui. ca il placi. dar nu stii cum sa ratai..si etc.big grin
Multa Bafta.:*