| ioana_4915 a întrebat:

Buna! imi place de un tip...:-)nu stiu cum sa fac sa il cuceresc! ajutati-ma! plzzz!

Răspuns Câştigător
| piciul14 a răspuns:

hee hee te bagi in seama cu el prin orice metoda incat sa va cunoasteti mai bine si sa iesiti la un suc sau o plimbarewinkingsi mai departe vine de la sine

2 răspunsuri:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Fi tu insuti!happy.Si daca esti o persoana placuta atunci depinde de el daca te place sau nu si incearca sa vorbesti mai mult cu el si atunci iti dai seama daca te place sau nu, sau poti sa-l intrebi chiar tu! Si daca nu esti o persoana asa de placuta(scuze dar nu te cunosc deci nu stiu cum esti)atunci incearca sa te faci placu in preajma lui si tot asa vorbiti pe mess sau fata in fata cum preferi tu. Sper ca te-am ajutathappy

~Peace~_V_

| RebelaMaria a răspuns:

Pai buna in primul rand! Sa stii ca daca iti place de el trebuie sa ii spui sentimentele tale fata de el fiindca nu poti sa stai cu el daca el nu te iubeste si thu il iubesti! Daca nu ai curaj poti sa te imbraci super la moda sa fii cool si sa te comporti super!