| sEnOkHs a întrebat:

Buna imi place foarte mult de o fata si cred ca si ea ma place..de cateva zile nu m.am mai vazut cu ea si imi e dor de ea.Cand mai ma intalnesc as vrea sa i spun ca o plac dar direct, as vrea sa i spun in alt mod sau prin gesturi etc...

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Ori vrei sa ii spui direct,ori prin gesturi? Fii mai explicit!

happy Daca vrei sa ii spui direct nu cred ca este nevoie sa iti spunem noi cum laughing mergi la ea si ii spui simplu,dar delicat ca iti place de ea!

Daca vrei doar sa ii dai de inteles prin acele gesturi "marunte" poti sa ii cumperi o floare, sa o inviti in parc la o plimbare, sa o prinzi de mana happy (daca e fata desteapta isi v-a da seama singura) sa ii spui ca este frumoasa, ca ti-a lipsit, si iti era dor de ea!
Nu mai am idei happy

Bafta kiss

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Gesturile pe care ai putea sa le faci ca ea sa isi dea seama ar fi
-sa te uiti insistent l ea
-sa ii zambesti
-sa incerci sa te apropii de ea
-sa ii cauti compania
-sai vorbesti despre relatii la modul general

Răspuns utilizator avertizat