| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Deci,am visat ca un baiat(ii cu mine la scoala) ca m.a sarutat.

Inainte cu cateva zile m.a privi si, si eu la fel si parca mi.a zambit(mie asa mi s.o parut).

Faza e ca il cam plac (nu m.am gandit la el inainte sa adorm), si nu stiu daca si el ma place.

1. Ce as putea sa fac(gesturi ) ca sa vad daca ma place si el?

2. Cum sa ma apropii mai mult de el?(nu prea sunt asa tupeista)

Eu am 15 iar el 18 ani.(daca conteaza).

Vreau cat mai multe raspubsuri ...is cam derutata.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Da cred ca fiecare avem visruri din astea dar nu inseamna ca de acum se va intampla si in viata reala.probabil ai fost prea obosita si te-ai ganditi la stiu eu ce.de multe ori ce visezi nu te astepta sa ti se intample si in viata reala

| Soriiiiiiiina a răspuns:

Hei draguto:*
Nu e chiar atat de complicat pe cat pare, si eu am 15 ani, si am patit tot ceva gen. Dar nu te baza niciodata pe un simplu '' zambet'' pentru ca uneori te poate rani.
Eu iti sugerez sa incerci sa il cunosti mai bine. ( de la distanta, prima data) Afla din ce, '' cercuri' de prieteni face pare, si incearca sa intri si tu in ele. Sa vorbesti cu un prieten sau o prietena de a lui, iar apoi incet-incet prin respectiva persoana poti vorbi si cu el.
Poti crea chiar scuze eventual. '' Buna, scuza-ma ca te deranjez. stiu ca te intelegi bine cu X, imi dai te rog frumos nr. ei de telefon? Mi-am schimbat cartela si l-am pierdut, multumesc '' sau gasesti tu ceva big grin
Oricum eu zic sa il iei incet, si avand in vedere ca e baiat, 18 ani, lasa-l pe el sa faca primul pas daca chiar vrea. Tu ramai la flirt big grin
Bafta:*!

| aliceandreea11 a răspuns:

Parerea mea este ca el trebuie sa faca primul pas.Stiu ca atunci cand visezi o persoana in ipostaze mai tandre incepi sa simti ceva. Ar trebui sa ii zambesti des, sa cauti sa il atingi si sa radeti impreuna.