| BBAlyss a întrebat:

Buna
Imi place foarte mult de un baiat, si desii stam in acelasi cartier, la doar un bloc distanta, iar bunica lui sta in bloc cu mine, doar ca pe o alta scara nu ne cunastem.In urma cu cateva zile mi-am facut curaj si am vb cu el pe mess, marti i-am spus la multi ani pentru ca a fost ziua lui, si tot atunci mi-a cerut nr de telefon.Eu i-am spus ca nu vreau sa il dau si de atunci nu mai intra deloc in vorba cu mine
Intrebarea mea este de ce?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai el a crezut ca nu iti place de el din moment ce nu i-ai dat nr taw de tel a luat asta ca pe un refuz si o relatie. Lasal cateva zile daca ii place de tine mai incearca daca nu spune-i tu ca vrei sa il dai si gt ce poate sa faca cu nr taw te suna si atatwinking

| carminaburana43 a răspuns:

De aceea pentru ca s-a suparat pe tine caci crede ca nu esti serioasa si faci doar fite sa-l necajesti.Pentru ca daca nu te interesa judeca el, nu stateai de vorba, iar daca stai de vorba deci te intereseaza e normal sa-i dai numarul tau de telefon.Dar cum tu esti intre cele doua cazuri asta si eu baiat barbat fiind te-as consiera o fitoasa care se joaca cu mine si nu vrea nimic serios.Deci nu mi-ar lipsi o deziluzie in plus, uite si baietii au deziluzii exemplku baiatul meu de 17 ani si fratele meu care tot la 17 ani a avut o mare deziluzie, si baietii pling citeodata, si nu le lipseste inca o deziluzie in plus.Deci daca iti place de un baiat el trebuie sa stie treaba asta altfel considera ca te joci doar cu el sa te lauzi cu o noua cucerire si nimic mai mult.

| MamaOmida69 a răspuns:

Buna! Pai din moment ce nu ai vrut sa ii dai numarul probabil ca ori crede ca nu ai niciun interes fata de el, ori nu`i plac fetele care se lasa greu si s`a dat batut.