| ♥ Sorina a întrebat:

BUna`! Pai m-a cam lovit o sageata a lui Cupidon si vreau sa va cer niste pareri. Eu si o pr mergem la un bloc vecin si stam acolo, ea cunoaste baietii de acolo eu doar pe unul. Mergem acolo de cateva zile si sa zicem ca m-am imprietenit intr-un fel cu baietii de acolo. Un baiat se tot uita la mine in prima zi, si in a doua si in fiecare zi. El este foarte dragut si na si eu ma uitam la el, pr mea mi-a spus ca el se uita la mine tot timpul. Acum vine problema oare ma place thinking pff eu il plac foarte mult si na am facut rost de id lui, si na cand intra pe mess nu stiu ce o sa-i spun daca imi puteti spune ce sa-i spun, sa nu par disperata dupa el sau ceva in genul. Mersi de ajutor si mersi ca ati citit tot. happy

4 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Poate si lui ii place de tine.Incepe cu un Buna apoi Ce faci? si apoi ii spui Hai sa vb despre relatii! De cine iti place? Cat la suta? apoi daca vrea sa va intalniti undeva.

Succes! Sper sa mearga.

| Onutssa a răspuns:

Daca te priveste insistent inseamna ca te place...pe mess, ar trebui sa incepi cu un simplu "buna", apoi "ce faci", dupa in intrebi ce muzica ii place, daca pleaca pe undeva in vacanta si apoi ii poti propune sa va vedeti poate la un suc, nu ar fi indicat tot la blocul acela.

| elLi a răspuns:

Buna SorinahappyPoi cred ca se intelege ca te place daca spui ca te priveste insistent, asta e un lucru bun pentru tine. Poi daca intra incepi cu "buna","cf?" iar apoi lasa'l pe el sa vorbeasca.Adik ai facut u primul pas luandui id, lasa'l pe el sa continue(asa iti dai seama daca el chiar te place:X). Iar asa iti vei da seama dupa cum vorbeste cu tine daca ii place de tine sau nu.Mult succes:*(sper sa fiti impreuna):X

| Ala4ka a răspuns:

Mmmmmm, cred ca lui ii place de tine, daca se uita tot timpul o fi indragostit de tine, intra pe mess si vb cu el ca niste prieteni buni, apoi vezi ce atitudine are fata de tine, dar poti sa-i zici ca ti-a placut tare, si vezi ce va zice bafta