| dianadyana a întrebat:

Mai devreme eram pe afara prin parc cu fostul meu prieten si trece pe acolo un baiat care este prieten cu fostul meu prieten.A vorbit putin cu fostul si pe urma s-a uitat la noi si ma intreaba pe mine daca imi place de fostul si eu de rusine am spus ca nu(dar mei inca imi place de el) si pe urma l-a intrebat si pe fostul daca ma place si el a spus"nu" si pe urma s-a uitat la mine.Pe urma prietenul lui a spus"pacat, ca v-ar fi stat bine impreuna", nestiind ca noi am fost impreuna. La scurt timp baiatu aceasta a plecat si eu am ramas cu fostul.
Dupa 10 minute am plecat si eu si fostul prieten(noi stam pe aceeasi scara la bloc) si in bloc m-a luat in brate si m-a pupat pe gat, pe urma m-a luat de mana si se uita la minesad
Deci ce sa intelegsad de ce face asta daca i-a spus acelui baiat ca nu ma place si el face aceste gesturi cu mine?sad
Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de ce crezi bre ca te ia un baiat in brate si te pupa de-ti sar ochii din cap?

| CiocolataCalda a răspuns:

Inca tine la tine. Da-i de inteles ca si tu inca mai tii la el si raspunde-i la imbratisari si saruturi. happy Succes! ^_^

| DITO a răspuns:

1- inca te mai place si vrea sa va impacati
2- te-ar mai vrea, dar numai asa din cand in cand
3 - vrea sa nu ai pe nimeni

Pe larg: http://blog.dito.ro/......-impreuna/

| Piticiubeşteciocolatacaldă a răspuns:

Dacă tu ai spus nu, el ce vruiai să fie mai fraier? Băieţii sunt foarte orgolioşi, aşa că vorbeşte cu el până nu va renunţa. Deci, fi tare. părerea mea este că încă ţine la tine.

| Iulia112iulia a răspuns:

Pai cand era baiatul ala acolo ii era rusine (poate). Te-a luat in brate pentru ca vrea sa fiti iar impreuna.
Baftahappy