| Daiana90 a întrebat:

imi place la nebunie de un baiat mai mic ca mine cu un an, il ador! i-am facut rost de id, am vorbit de doua ori cu el (precizez ca nu a mai avut niciodata prietena) si odata i-am zis ca e dragut si mi-a spus mersihappy. a in ceput sa rada, am ras si eu, m-a intrebat dc rad si i-am zis ca pentru ca rade si el si a zis "na bine eu ies sa imi fac temele pawave" si i-am zis pa si asta a fost tot.altadata am intrat pe el si i-am cerut niste melodii ca cica "nu prea am" si mi-a trimis, i-am zis >mersi:*:*:*:*D< si dupa vreo 7 minute (in care nu o zis nimic)iasa. a tria oara a intrat el pe mine(ma bucuram, am zis ca e un progres) am vorbit ce am vorbit de scoala, si zice ca o luat 10 la sport (asta a fost ultima lui propoztie) si i-am zis ca stiu ca invata bine ca am auzit de la altii.am stat, am stat si nimic... dupa aia i-am zis ca imi place o melodie care mi-o trimis-o si o ascult non stop, el iarasi nimic... dupa aia l-am intrebat daca joaca counter (dupa vreo 9 minute) el nimic.si intr-un sfert de ora iese. Ce ar trebui sa fac? voi ce credeti?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e obisnuit sa vorbeasca asa cu fetele. Trebuie sa il faci sa fie mai relaxat. Incearca si tu sa iesi cu el undeva. Altceva e fata in fata. Va avea mai multa incredere in el si va fi mai bine apoi.

| madalicious a răspuns:

Cred ca tipul ala incearca sa fie dragut cu tine, dar gandeste-te ceva mai bine, are 13 ani, si-i sta gandul la fete mai mici ca el, nu mai mari.winking Si mi se pare o tampenie sa faci sperante, asa repede, fara ca el sa-ti fi spus ceva macar. Daca el, se lasa asteptat cand vorbeste cu tine si nu prea-ti raspunde, este clar, ca nu are cine stie ce ganduri, de cuplaj cu tine. Doar o amicitie ceva, de genul.
Scuza-ma ca sunt asa de dura, dar cineva trebuie sa nu mai pupe in fund pentru funde si sa zica, ca o sa fiti impreuna in scurt timp.

Dar te sfatuiesc ceva: vorbeste u mai mult, ca el intreaba-l de diverse lucruri, ce-i place si ce nu, discutati mai mult, cel putin atrage-l prin subiecte interesante, si spune ca si tie iti place ceea ce-i place lui, fa-l sa creada ca aveti multe in comun(poate chiar aveti, dar nu stii cum sa-l iei, sa-l intrebi).

| User a răspuns:

Are mess 10.

| DrPedobear a răspuns:

Probabil tu ai 13 ani si el 12 si de-aia nefericitul nu se gandeste cum sa te faca sa te simti dorita, iubita si fericita, ci are alte griji cum ar fi jocurile, sportul, prietenii. Nu ca ar fi normal la varsta lui. xD

Dr.Pedobear says: [URL=http://www.motifake.com/......IMG][/URL]

| covexrobu a răspuns:

Fata. Vb cu el pe mess sau la telefon si scoate-l din casa ca doar imediat vine vacanta. Mergeti la un suc la o prajitura undeva in parc. Si vb cu el. Zi ca il placi si vrajeli. Fi tu "cocosul" in relatia asta daca tot zici ca iti place de el.

| Daiana90 explică:

Dar nu am 13 ani am 14laughing

| » Iµliaña « a răspuns:

Probabil nu prea comunik mlt cu fetele. sau nu e obisnuit. Da incearca si tu sa nu-l mai stresezi. poate il sperii. fi tu cand vb cu el. chiar daca iti place arata-i mai pe ocolite.happy

| mutty a răspuns:

Esti dusa fatoo laughing)), zi direct obiectivu tu nu vezi ca e dus, daca iti zice ca a luat 10 la sport, zi ca vrei sa faca flotari deasupra ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupal la scl pe buze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e ghei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai zici ce simti pentru el cu adevarat stiu ca atuci cand iti place cu adevarat de o pes iti e frica s nu te refuze dar mai bine e asa incearca e sfatu meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ai luat si uh 10 la sport. Apoi spune-i ca-i plac filmele pornosmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatu Meu este:cautati alt prieten fara jigniri de pari genu de fetita Insistenta si pe baieti ne enerveaza. Iti mai sugerez sa citesti Bunele Maniare in Dragoste.Crede-ma e foarta interesanta.big grin

| georgianageo13 a răspuns:

Pai poate ca vorbea cu cineva sau a fost ocupat si nu a mai avut timp sa vada si raspunsurile pe care le dadeai tu.