| rasplata a întrebat:

Deci aseara am intrebat o fata care o cunosc de la scoala pe facebook ce face si mi-a raspuns intr-o secunda ca si cum era deja deschis pe chatul meu..si mi-a zis ca face bine si m-a rugat sa ii dau idul meu de mess si mi-a trimes un :*, nu ma asteptam apoi am mai vorbit pe mess vreo ora inainte sa ii cer eu nru de telefon mi-a cerut ea nru,am facut schimb de telefoane dupa care am iesit. urmatoarea zi adica azi nu a intrat decat seara, cea ce mie mi s-a parut ciudat din moment ce aseara credeam ca ii place de mine apoi am mai vorbit un sfert de ora in care mai mult am lungit eu conversatia in incercarea de a,, salva" dialogul am intrebat-o daca vrea sa joace biliard pe mess si a raspuns ca nu, apoi am mai stat 5 minute in care nu am mai vorbit dupa care am iesit. Ce nu inteleg eu este ca ieri adica nu a ezitat sa imi ceara idul de mess dar acum ezita sa imi raspunda la intrebari si intra abia seara...cand eu am intrat cum m-am trezit sa vad daca este online...Intrebarea mea este urmatoarea: pur si simplu ii place de altcineva sau nu vrea sa para,, usuratica" sa zic asa si ma lasa pe mine sa incep conversatiile.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pur si simplu tu o iei razna.

| rasplata explică (pentru neutrino):

Cum adica o iau razna thinking

| alyn1alyn1alyn1 a răspuns:

Te freaca doar, date la ea, daca meritabig grin

| rasplata explică (pentru alyn1alyn1alyn1):

Eu zic ca merita.Dar in ce sens ma,, freaca doar'' ca nu inteleg oricum aseara am vorbit ca luni dimineata vom merge spre scoala impreuna smug sper ca luni dupa ce ma intorc de la scoala sa vorbesc cu ea pe mess si sa o intreb daca vrea sa fim impreuna..totul depinde de luni dimineata cand mergem amandoi laughing

| rasplata explică (pentru alyn1alyn1alyn1):

In ce sens ma freaca doar? Luni dupa ce ma intorc de la scoala o intreb daca vrea sa fim impreuna..totul depinde de luni cand mergem spre scoala amandoi asa am vorbit aseara cu ea.

| alyn1alyn1alyn1 a răspuns (pentru rasplata):

Te freaca in sensul ca vrea sa vada ce faci in continuare tu bagate pe combinatie daca zici ca merita, bafta luni.

| rasplata explică (pentru alyn1alyn1alyn1):

Dar de ce m-ar freca? Asta inseamna ca 100% ii place si ei de mine? Cred ca luni dupa-amiaza oricat de ciudat ar fi ii zic,, verde-n fata'' sau pe mess ca imi place de ea si vreau sa stiu daca si ea simte la fel...Asta m-am gandit ca ar fi cel mai frumos mod sa ii zic.