| MTiberiu99 a întrebat:

Buna,imi place mult de tot de o fata,n-am mai vazut-o de mult timp,acum nea cunoscut iar pentru ca parintii nostri sau intalnit. Dea lungul timpului ea s-a facut tare frumoasa si sunt nebun dupa ea, insa eu sunt urat si mi-e frica de reactia ei, mai ales cas cam timid si nu stiu ce sa spun... Dati-mi niste sfaturi!

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Tmiditatea nu exista este doar Increderea in tine -Iti e Frica de un refuz -Cam asa e :-p.

| Danysan a răspuns:

Poti sa iti faci o Impresie despre tine doar experimentand-Daca din 25 de Fete 8 te-au facut Urat si restul Dragut inseamna ca ai o sansa.Trebuie sa cunosti mai mute persoane si sa afli parerea lor despre tine ca sa iti dai sema cam cum esti vazut...

| MisFit20 a răspuns:

Probabil ai crescut cu ideea gresita ca esti urat, nici -un om nu e urat. Ai mari sanse daca esti sincer, iar ea va aprecia asta si timiditatea ta.

| Danysan a răspuns (pentru MisFit20):

Poti sa iti faci o Impresie despre tine doar experimentand-Daca din 25 de Fete 8 te-au facut Urat si restul Dragut inseamna ca ai o sansa.Trebuie sa cunosti mai mute persoane si sa afli parerea lor despre tine ca sa iti dai sema cam cum esti vazut...

| mateicoca a răspuns:

Daca te consideri urat asa te vor considera si ceilalti, nu exista om urat!
Asta e problema, nicio fata nu o sa aiba o reactie "rea" dupa ce ii marturisesti sau o saruti pentru prima oara, o sa fie calma si o sa iti spuna parerea ei, daca ea nu vrea o sa afli dupa ce ii marturisesti sau o saruti spontan. Nu iti fie frica, si eu eram la fel, pana am intrat acum la liceu. Ce reactie poate avea? sa se ridice si sa urle?! xD rolling on the floor Stai linistit, mai ales daca va cunoasteti.