| HelpMePlss a întrebat:

imi place mult de un baiat dar din pacate nici macar nu ma cunoaste crying e la acelasi liceu la care vreau sa merg si eu, ii stiu idul dar imi e jena sa-l bag in lista de mess pentru ca nici nu stiu ce sa vb cu el nu sunt tupeista, vreau f mult sa fiu cu el pentru ca este exact ce imi doresc si nu are nici prietena.

Va rog nu imi luati la misto intrebarea chiar nu am nevoie sa ma mai intristez mai mult decat sunt!

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu cu o fata. crying
i-am aflat idu rolling on the floor dar nu vreau sa o adaug in lista. sad
adauga-l in lista totusi si zi-i ca ai facut schimb de liste cu candva si apoi ii zici dintr-odata ca esti la liceul ala si o sa zica si el ca e si peste 5 min va cuplati. laughing
succes! :*

| AkexD a răspuns:

Buna.Eu cred ca adevaratul motiv pentru care nu`i dai add nu este cel pe care l`ai spus tu, adica nu e nevoie sa ai subiect de discutie, il poti saluta si apoi il poti intreba ce face.Eu zic ca tu, te temi de un potential refuz, sau de ceea ce nu ar putea merge bine.
Fii mai increzatoare, mai bine sa-ti para rau ca ai facut decat ca n`ai facut un lucru.

multa bafta!

| M&M_2625 a răspuns:

Scumpa' , ai ceva de pierdut daca ii bagi id-ul ?happy Spui si tu ca ai id-ul de la o prietena ... si te prefaci ca nu stii cu cine vorbesti , faceti cunostinta ... va imprieteniti si apoi poate va intalniti , cine stie , poate iese ceva frumos . Per ansamblu n-ai nimic de pierdut.

| M&M_2625 a răspuns:

Scumpa', ai ceva de pierdut daca ii bagi id-ul?happy Spui si tu ca ai id-ul de la o prietena... si te prefaci ca nu stii cu cine vorbesti, faceti cunostinta... va imprieteniti si apoi poate va intalniti, cine stie, poate iese ceva frumos. Per ansamblu n-ai nimic de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, nu esti singura care trece prin asa ceva. Cel mai bine ar fi sa ii bagi id-ul in lista si sa ii spui ca l-ai observat, ti-a atrat atentia si a-i vrea sa-l cunosti. N-ar trebui sa fie greu, mai ales ca vei fii in fata unui calculator, nu in fata luiwinking Poti sa incepi cu mult prea cunoscutele intrebari: ce muzica asculti, practici vreun sport etc. Nu e nevoie sa-l pui sa-si dea cu parerea asupra curentului neomodernistlaughing. Mai apoi puteti stabili si o intalnire fata-in-fata, ca sa vezi daca tipul e chiar asa cum ti se pare tie. Am trecut prin ceva asemanator, si cand l-am cunoscut, am fugit mancand pamantul! Aparentele pot insela groaznic de mult.

Oricum, succeshappy