| smile4mee18 a întrebat:

Imi place un baiat dar nu prea stiu cum sa-l abordez.Ma gandeam sa ii las un mess dar nu stiu ce sa-i scriu...Vreo idee?big grin

2 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

1.Sinceritate
2.Sinceritate
3.Curaj,tupeu
Mai cucoana, spune-i cea ce simti ca iti place de el happy daca nu era site-u asta ce faceai?smug a?

| Cristina45 a răspuns:

Bagate in seama cu el, in cercul lui de prieteni, dar nu-i spune din prima ce simti pentru el sa nu creada ca esti disperata (parerea mea ) si fi mereu imprevizibila ii va pleacea big grin (funda plss puppy dog eyes)