| ciufulixx a întrebat:

Buna tuturor am si eu o poblema...imi place de un baiat foarte mult ne petrecem timpu mai mereu impreuna vorbim pe mess cand nu suntem fata in fata sa zic asa.Ne l-am in brate ne tachinam, si multe alte chestii. prietena mea cea mai buna imi spune ca ma place...si 90% cred ca e adevara nu stiu ce sa fac.ma gandeam sa fac eu primul pas dar nu stiu daca e o idee buna ma puteti ajuta?:X:X:Xlove struck

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu conteaza cine il face. Daca esti mai indrazneata fa-l tuhappyBaftA!

| deejay_3315 a răspuns:

Uita te odata in ochii lui cateva secunde silent... daca te saruta It s done tongue

| Thoamnee a răspuns:

Paai dupaa cum ai povestitt, baiatu nu e preaa timidd! Asteaptaa sa dea el primul paass.sau incearca sa vb quu el pe mess(la vrajeala).