| anonim_4396 a întrebat:

imi place un baiat de ceva vreme si as vrea sa-i atrag atentiathinking partea proasta e ca nu ne vedem mai deloc si trec pe langa el nu ma bag in seama si oarecum ma evitathinking what can i do?

3 răspunsuri:
| Cindy_9809 a răspuns:

Cam dificil daca spui ca nu va intalniti mai deloc.thinking incerca sa intri cumva in grupul lui de prieteni sau daca aveti ceva prieteni comuni si mai bine.incerca sa te faci cat mai mult placuta fiind totusi tu insuti, stai si analizeaza-l, vezi ce-i place, despre ce vorbeste, ce interese are, apoi intra si tu intr-o discutie de-a lui.il vei impresiona vazand ca te pricepi in domeniul lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puneti silicoane laughing

| JustMe_5679 a răspuns:

Baga-te in seama, spune-i o glumitza laughing