| ymary a întrebat:

Cunosc un baiat foarte dragut si mie imi cam place de el. Nu as vrea sa fim impreuna,vreau doar sa fim amici si sa ne intelegem foarte bine. El insa nu ma baga deloc in seama,parca nici nu as exista...Ce sa fac ca sa ii atrag atentia? happy Funda pentru cel mai bun raspuns ! happyhappy:*

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pai ar trebui sa ii fii de folos... de exemplu sa ii sufli pe la ora cand e ascultat si nu stie sau sa ii imbrumuti unele lucuri de care are nevoie...
Sau ai putea sa ai o discutie cu el, sa te prezinti si sa il intrebi pur si simplu daca vrea sa fiti amici.happy
Trebuie sa mearga una dintre astea...Asa m-am gandit eu ca as face.big grin
Bafta sper sa reusesti!

| ymary explică (pentru Ovydiw):

Este un baiat mai rebel...si trebuie sa recunosc, eu sunt putin mai timida. Si de aceea nu stiu cum sa ma comport in fata luihee hee.