| Andreeac33 a întrebat:

Salut, am 13 ani si imi place de un baiat de la scoala care are 14 ani.Nu ma baga in seama deloc, ce sa fac ca sa ii atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| VaDauLaMure a răspuns:

eu sigur te pot ajuta ok is baiat in primul rand
raspunsul meu este poate nu ii place stilul tau(imbracamintea) sau nu ii place comportamentul e ceva de mai sus iti zic sigur

Dar nu fi dezamagita te ajut eu:X
Incearca imbracamintea mai sexy daca ma intelegi mai scurt etc

Atitudinea da super usor mai rebela... mai dura salbatica dar nu exacera mai date si pe langa el nuss sa nu zic bulgar mai fai avansuri
BAFTA draguta eu PWP noroc cu prietenul
plz funda

4 răspunsuri:
| Răspuns_9097 a răspuns:

Păi bagă-te în seamă cu el vorbiţi despre lucruri banale... :d
Priveşte-l big grin
Vezi dacă nu cumva aveţi prieteni comuni (ar fi foarte benefic)!

Multă baftă!batting eyelashes

| VaDauLaMure a răspuns:

Ms pentru funa pup dulce

| ionelutza_7448 a răspuns:

Imbracatee mai provocator(mai sexy) aranjeazate intodeauna cand esti in preajma lui:*

| Julia_2262 a răspuns:

Trebuie sa te dai mare pe langa el