| anonim_2562 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu prea ma baga in seama cum sa fac sai atrag atentia?

5 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Nu! in nici un caz. cand e ion preajma ta, uita-te foarte rar la el (mai ales daca sti ca te-a observat dar vrea sa para ca nu te place) pari indiferenta, si atunci va incerca sa se faca vazut

| alleecsandra a răspuns:

Buna!
priveste l mai intens, zambeste i, vorbeste cu el dar nu prea multe sa nu i arati chiar direct ca l placi... el isi va da seama si iti va raspunde(daca te place sau e interesat de tine)!
ca sa ti dai seama daca e atent la gesturile tale fa te indiferenta fata de el!
ce trebuie sa faci e sa i atragi atentia si sa l faci sa aiba un interes fata de tine

| Andrei_2426 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stai cat mai mult in preajma lui, sa te bagi in seama cu el, asculta ce vb cu prieteni si daca auzi un subiect pe care il stii sau il cunosti bine, eu sunt baiat nu stiu cat te vor ajuta sfaturile mele dar agatate de ele
succes!

| Didy_4281 a răspuns:

Zampestei invita-l la un suc in oras si poti vb cu el mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. du`te la magazin si cumpara cea mai scurta fusta pe care o gasesti`... imbrac`o si du-te gafaieste`te in fata lui`. poate obtii si o noapte speciala`smug. bafta!