| Stanalin376 a întrebat:

Buna,imi poate spune cineva cum pot pleca de acasa fara sa banuiasca nimeni nimic,si politia sa nu fie implicata, daca vrea prietena mea sa plece de acasa la mine, avand 12 ani?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci o asemenea prostie, fata este inca foarte mica si ai putea fi acuzat de o infractiune din categoria celor sexuale.

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani este imposibil sa plece de acasa!
ESte copil mic si imediat cum pleaca, parintii vor anunta Politia, care o va aduce inapoi acasa daca o gasesc, sau o vor da in urmarire generala pe tara, daca nu-i dau de urma.
In orice caz, este caz de puscarie, daca eesti implicat in rapirea ei sau violarea ei.
Un copil de 12 ani NU are voie sa ia decizii de viata sau de parasit casa parinteasca, fara acordul parintilor.

| Pool77 a răspuns:

laughing)))
Si daca plecati, la prima foame fuga inapoi la mami si tati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, așteptați cel puțin 6 ani, între timp vă vedeți de viață și studii, vă găsiți câte un loc de muncă și apoi închiriați amândoi un apartament. Puteți să vă și căsătoriți legal.

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Ok o sa iti raspund clar nu imi pasa daca mi se inchide contul dar:
Iesiti in **** mea toti cei de pe TPU care pun asemenea si is fac fantezii cum sa se **** cu fete de 12 ani.
Esti o **** de copil care s-a trezit si el indragostit ca la lasat si pe el masa la un film si gata cine ii el daca vrei sa fugi de acasa aruncate sub tren invalidu dracului!

| Stincker3043 a răspuns:

Cel mai bine e sa va vedeti de treaba si sa stati acasa copilelor