| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, prietena mea are 16 ani jumate si ar dorii sa fuga de acasa, astfel s-ar muta la mine. Daca tatal ei o cauta cu politia se poate intampla ceva daca ea decide sa plece si nu vrea sa se intoarca? Mai ales daca tatal ei n-o lasa nici sa paraseasca casa?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai daca ar cauta-o politia ei nu i-ar face nimic...dar ar iesi un scandal monstru.Nu inteleg ce minte aveti voi astia de 16 ani de vreti sa fugiti de acasa.Cred ca o duceti prea bine si nu mai stiti ce sa faceti de plictiseala.

3 răspunsuri:
| AdiDassler a răspuns:

Da.te baga pe tine la corupere de minori si ea o sa scape fara nici o problema doar cu bataia de la taicasu...deci va propun sa nu faceti astawinking

| chupachups1234 a răspuns:

Are 16 ani, crezi ca o sa stea cu tine toata viata?

| Portocalovinsky a răspuns:

Tu gandestii cu dosul?
Are doar 16 anii.
Nu o sa stea toata viata cu tine.
Crede.ma.
Mai bine spune-i ca nu tebuie sa faca asta.
va fi mai bine asa.
Ai incredere in mine.
Bafta!winking