| wezos a întrebat:

Buna,imi poate spune o fata daca este normal sa te exciti repede la funduri,picioare sexy, etc?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Wut?
fetele o sa iti zica nu baietii o sa iti zica da

| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti superexcita mai ales la auzul unor "vanturi" trase din c#r-ul asezat pe niste picioare sexy. rolling on the floor

| wezos explică (pentru corbulalbrosu):

Mosule te crezi fata?

| mentholinks a răspuns:

"Daca deci ochiul tau cel drept te face sa cazi in pacat, scoate-l si leapada-l de la tine; caci este spre folosul tau sa piara unul din madularele tale si sa nu-ti fie aruncat tot trupul in gheena."

| DonaldTrump a răspuns (pentru mentholinks):

Nu uita sa cotizezi enoriasule laughing

| RoBByi96 a răspuns:

Atata timp cat esti tanar, si scula se intareste la funduri, picioare sexy, balcoane etc. Inseamna ca esti normal.