| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi puteti spune cum pot afla ce îi place si nu îi place unei fete la mine

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand prostia nu-i place

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Te duci si o intrebi direct. Nu exista o schita, schema de urmat in situatii de genul.

Bafta happy

| EugenShiAtat a răspuns:

Incearca sa vb cu ea mai intai si sa o cunosti mai bine si dupa sa o intrebi ce ii place si ce nu dar vezi cum o faci prostia e mare nu numai a ta ci si amea am facut de multe ori greseli din astea si ar fi bine sa ai mare grija sa te gandesti de 20 de ori inainte sa spui sau sa faci ceva

| J0ker1999 a răspuns:

O intrebihappy

| ByCats a răspuns:

Discuta cu ea!

| DenisaLuana1997 a răspuns:

Cel mai simplu si cel mai sigur, este sa o intrebi direct pe ea. Doar ea iti poate spune.