| catalanul87 a întrebat:

Daca unei fete ii place de mine iar mie nu imi place de ea ce ii pot spune?

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Ca e draguta, dar nu e tocmai genul tau, ca nu vrei sa te implici intr-o relatie momentan, ai prietena sau iti place de altcineva. Oricum ar fi, fata va iesi sifonata din treaba asta, nu prea ai cum sa schimbi asta, dar poti fi mai bland cu ea.

1 răspuns:
| Euuw a răspuns:

Ii poti spune ca ai deja prietena, ca nu poti trece chiar sa de usor peste fosta relatie, ca nu o meriti, ca este prea buna pentru tine ...vezi tuwinking