| dbourosh a întrebat:

Salut, imi place foarte mult de 2 fete si ele la fel pe mine si nu stiu ce sa fac! Voi ce imi puteti spune?

3 răspunsuri:
| sweetlady99 a răspuns:

Paii honeyy, uite, de care te'aii indragostit ultima? Ptk stii zicala " Daca iti place de doua / doii, alege'l pe al doilea, k daca nu il iubeaii maii mult, nu te indragosteaii de el/ea. " happy Sper k te'am ajutat. puppy dog eyes Funda?

| Eatmygun a răspuns:

Daca esti atras fizic in mod egal de amandoua o alegi pe cea mai desteapta si draguta.

| dbourosh explică (pentru Eatmygun):

Amindoua sunt destepte si dragute!