| Adicteddd a întrebat:

Buna imi spuneti si mie cateva, mai multe povesti de dragoste (mai lungi) va rog cea mai frumoasa primeste funda iar celelalte vot

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

A fost odata ca niciodata. Ca de n-ar fi nu s-ar mai povesti happy

Era o fata pe nume Andreea [eu] Caruia ii placea de unu Sebi si lui de ea.
Intr`o zi apare Ruxandra [ispita].
Aceasta pleaca cu Sebi iar Andreea ramane singura. sad
Intr`o zi il intalneste pe Andrei happy
Se plac. Se iubesc, alea alea...
Dar acest Andrei o cunoastea de mult pe Ruxandra straight face
Iar Ruxandra i la furat si pe Andrei, iar Andreea[eu]straight face ramase singura cu sufletul gol...
Apoi in viataa Andreei apare Florin :X
IAr asa. se plac se iubesc bla bla.straight face dar Andreea inca il iubea pe Andrei si il paraseste pe Florin si se intoarce la Andrei laughing

Esenta acestei povesti era ca :lui Florin ii placea de Andreea. Andreei [mie] ii placea de Andrei. lui Andrei de Ruxandra.lui ruxandra de seby straight face
Deci totul era pe dos

Din toata povestea asta tot ce poti invata este sa iubesti pe cel ce te iubeste nu pe cel care te atrage! straight face

1 răspuns:
| adee_8962 a răspuns:

Deiia super povesterolling on the floor
Pacat ca tu traiesti aceea poveste. sad bft.