| EmoKiddKills a întrebat:

In clasa mea e un baiat care se caracterizeaza,, bad boy ". Ii place de mine si cred ca acum cand va incepe scoala ma va intreba daca vreau sa fiu prietena lui. Chiar nu stiu ce sa-i raspund. Pentru ca e un amic si colegul meu. Nu ca e nu stiu ce de dragut, e simpatic si amuzant atat. Ce ar trebui sa-i spun? Da, nu, ma mai gandesc, sau nu stiu? Plzz sa-mi dati idei kiss funda!

Răspuns Câştigător
| simona223 a răspuns:

Asculta-ti inima. daca si tu il placi fii cu el.nu rata ocaziahappy

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Esti si prezicatoare din moment ce stii ce se va intampla?laughing
Stii cum erau versurile melodiei aleia..."Relax. Take it easy"
Asa ar trebui sa faci si tu. Daca te intreba ii raspunzi in raport cu sentimentele tale si nu ceea ce iti spune "Dl X" sau "Dra Y" sa faci.Baftawinking