| Nikky_8849 a întrebat:

La scoala e un baiat foarte frumos si amuzant dar problema e ca el s-ar putea sa stea cu una de la mine din clasa care e cea mai mare...intelegi ce vreau sa zic.Si imi place mult.Prietena mea cea mai buna este verik lui. Ea zice ca el nici nu o ia in seama pe fata aia dar eu nu stiu.Astazi a intrebat-o el pe prietena mea ca de ce nu mai iese din clasa fata aia.laughingnu stiu ce sa mai cred.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu este neaparat sa ii zica adevarul verisoarei lui.si este foarte probabil sa o placa pe aia. vorbeste si tu cu el, iesi cu varsa si cu el in oras. dar daca o place pe aia nu ai ce face.intreab'o si tu pe fata aia daca il place. daca nu.ai noroc happy