| love_2214 a întrebat:

sunt indragostita de un baiat de la mine din clasa si e foarte dragut... dar eu nu stiu cum sa-i spun ca imi place de el, va rog sa-mi dati ceva idei cum sa-i spun.mersi

1 răspuns:
| minny a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa afli daca si el te place pe tine.Ca idei ar fi sa incepi sa vorbesti mai mult cu el, sa il ajuti, ca sa isi dea seama ca il placi si asa iti dai seama daca si el te place.aaa si in primul rand trebuie sa vezi dac te potrivesti ca poate sa fie el ff dragut dar dejeaba.asa ca cel mai bine incearca sal cunosti mai bine si el pe tine... sper ca te-am ajutat.