| Puckauca a întrebat:

Buna happy In curand este ziua iubitului meu si ma gandeam sa ii fac cadou o poza in rama cu noi doi,dar cineva spune ca,atunci cand daruiesti asemenea cadou, urmeaza despartirea. Este adevarat? Nu vreau sa risc laughing Alte idei de cadouri aveti?batting eyelashes Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Poti sa ii oferi un parfum, care miroase frumos, sau un ceas elegant.

Ar trebui sa fie destul de usor.
Nu te increde in superstitii, daca o sa se intample asa ceva, inseamna ca nu te-a meritat.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca o poza in rama inseamna despartire, poti sa-i oferi o rama foto digitala, un parfum bun...

| PsychologistT a răspuns:

Astea sunt superstitii, nu ai de ce sa crezi in ele, pentru ca nu sunt reale.
Poti sa-i cumperi un portofel, un parfum, un ceas, daca e fumator o bricheta frumoasa.

| Negoiu a răspuns:

Aşa se spune, eu nu prea cred în „chestia" asta! O cravată, un fular sau o pereche de butoni să le poarte cu placere pentru ca sunt de la tine...

| SebastianCMT a răspuns:

Coincidenta sau nu am patit-o si eu asa. Deci cauta altceva.

| Roxette1999 a răspuns:

Stai chill e doar o vorbawinking Nu ai pentru ce sa te ristiwinking. Daruieste-i ce vrei tu numai sa-ti placa si tie si lui.winking