| ofatarebela a întrebat:

In curand iubitul meu va trebui sa plece din tara pentru vreo 3 luni.Am hotarat sa ramanem impreuna chiar daca suntem departe. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Daca aveti incredere unul in celalalt este foarte bine! este ceva timp! dar daca il iubesti, il asteptiwinking.Eu cred ca ai luat decizia potrivitahappyCeauhappy

6 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

E un act de curaj si incredere reciproca, asa cum se spune, dragostea invinge totul atunci cand e adevarata.
Iubiti-va mult!

| DeEAஐ a răspuns:

Pai ati facut foarte binehappytrebuie sa aveti incredere unul in celalalt si sa va respectati daca va iubitihappynu esti sigura in situatia data.asta e viata:-

| B_2165 a răspuns:

Pai o parere foarte buna, intrucat veti avea incredere unul in celalalt. Si eu am avut aceasta problema dar pentru mai mult imp chiar pentru 8 luni si a fost foarte greu dar am trecut si peste asta. Multa bafta si tie vei avea nevoie.

| andra_3498 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie...el e plecat dincolo.e foarte greu dar ne iubim si voi daca va iubiti o sa tina ralatia:*...eu zic ca daca ti la el nai de ce sa te desparti:*>big grin

| katrin7727 a răspuns:

Pai daca al iubesti o sa mearga si daca si el te iubeste ie frumoasa o relatie la distanta crede-ma

| zuzu333333_4283 a răspuns:

Doar 3 luni si daca iubitul este serios in relatie este ok