| OanaMariaG a întrebat:

Ce parere aveti despre mutatul impreuna cu iubitul?

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai asa o sa realizati daca se merita sa faci si pasul urmator sau nu! Una e sa fiti prieteni sa va vedeti mai rarut si alta e sa respiri zi de zi acelasi aer, asa va ve-ti descoperi si momentele mai putin placute, aflati din intimitatile fiecaruia, intr-un cuvant o sa va cunoasteti mai bine! Multa bafta!

| NatureSelf a răspuns:

Ca sa fiti impreuna, mereu, sa-i vezi chipul cand te trezesti? E o chestiune foarte importanta de meditat, dar daca crezi ca esti pregatita, ca poate te muti, si apoi cand v-ati certat pe ceva, fugi napoi la mama? si dai cu explicatile, la care ea va zice"ti-am spus" Daca esti stapana pe situatie, decizi. Bafta ai incredere in tine.

| MasterYoda a răspuns:

Iti place sa speli vasele?

| killforfun19 a răspuns:

Pai depinde de cat timp sunteti impreuna cat de serioasa e relatia vostra, daca voi chiar va iubiti atunci e ft bine ca va mutati sau puteti sa mutati ca sa va cunoasteti mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un fel de repetitie a ceia ce va sa urmeze, a celor nesiguri de ce vor de la viata si de la partenerii lor.pentru inceput sex.dar responsabilitatile nu sunt aceleasi cand esti casatorit cu atunci cand doar stai impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o graba inutila.

| Cristina45 a răspuns:

E ok daca va cunoasteti bine si aveti incredere unul in celalt ...si va puteti intretine financiar

| AndyStyleFrizerie a răspuns:

Este bine atata timp cat va intelegeti, va iubiti, si va puteti permite!

CASA DE PIATRA!

| abby111 a răspuns:

Eu nimic consider ca daca este iubire intre cele doua persoane este fff bine, de ce nu? asa vor veni multe planuri de viitor, funda?

| DdR a răspuns:

E un important pas pentru viitor.Pentru ca asa descoperi cel mai bine defectele persoanei de langa tine si vezi daca poti sa le accepti sau nu mai departe.Plus toate satisfactiile care le implica statul impreuna, nu-ti mai faci griji la ce ora te intalnesti, cat stati, ce vreme e afara, etc, presupun ca stii la ce ma refer happy