| anutza_6872 a întrebat:

In curand voi fi de servici pe scoala si vreau reviste(idei muuuuuuulte) sau alte idei de jocuri etc.Va rog vreau raspunsuri mai dezvoltate.Repede!

Scuzati categoria dar este cea ma accesata.

Pa, pa.

1 răspuns:
| genoo a răspuns:

Pai poti citi reviste care le citesc mai toate fetele " cool girl, Bravo girl, popcorn, bravo. ( du-te la un chiosc de ziare si o sa ai de unde alege ). Sau daca esti pasionata poti completa integrame, poti face sudoku, sau poti sa-ti iei o carticica de bancuri. Daca esti pasionata sa citesti poti incepe o carte ( uite doua exemple bune : Invitatie la vals de mihail drumes, Despre dragoste si alti demoni, Gabriel Garcia Marquez etc ), sau poti desena. sunt multe de facut :*