| FetitSa a întrebat:

Buna happy

In curand voi implini un an de cand sunt cu iubitul meu :X

Stie cineva unde, in Iasi, pot face un puzzle personalizat? Si pretul daca se poate happy

funda big hug

4 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Carrefour felicia pe galerie...ai sa dai tu de el
intrebi un angajathappy

| babygirlmeli a răspuns:

Ai putea incerca la magazine care fac si perne, cani personalizate. sau undeva unde fac poze. pretul este 20-25 de lei. anul trecut era 20 pentru ca am facut si eu big grin

| Adetomi27 a răspuns:

La carrefour felicia sau la mall la etajul 2. Oricum sa stii ca ieste ff frumos, culorile ies vii, este lucios, si fff rexisten deoarece are un carton gros+iti da si un fel de rama in care sa o pui.Iti dau un sfat: Da-il ibuirului tau nefacut.Lasa-l pe el sa-l faca, sa aiba o surpriza, abia apoi punetil in rama

| AndreeaR_3066 a răspuns:

La carrefour felicia daca esti din iasi si un puzzle e in jur de 25 lei am facut si eu si o iesit ft frumos