| anonim_5497 a întrebat:

In curand iubitul meu va implini frumoasa varsta de 18 ani iar eu nu stiu inca ce cadou sa ii iau. Consider ca va trebui sa fie ceva mai special si nu am nici o idee. Va rog poate ma ajutati si voi cu cateva sugestii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonim_1879 a răspuns:

Pai. ceva special. daca dispui de un buget mai mare. poate o excursie.de 2 zile sau mai mult de craciun sau oricand in iarna asta. daca nu eu zic sa nu-i iei ceva de genu. un parfum sau un tricou e banal.asta ii ei la orice alta aniversare dar nu majorat.sunt acele magazine de obiecte personalizate, poate acolo gasesti ceva frumos:X cu voi 2:X dar oricum cea mai buna idee e cea cu excuria sau daca sti cumva poate ii place dansul sau teatru sau orice concert orice.afla cea cei place dar oricum asta trebuie sa stii si cauta bilete, sau abonament la dansuri in care l-ai putea acompania si tu:Xsucceslove struckpetrecere frumoasa. funda?:X

6 răspunsuri:
| Zuzzy05 a răspuns:

Un ceas, un parfum sau o bratara de argint.

Alaturi de cadoul pe care o sa il dai, fa o rama pentru o poza cu voi 2 si scrie ceva frumos, romantic acolo.

Ceao.

| Dymytros a răspuns:

Ma abtin happybig grin

| AlexandraHristov a răspuns:

Deci face majoratul :) Avand in vedere ca se aproprie Craciunul, ai putea sa le combini. Uite niste sugestii de siteuri http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat trebuie sai iei cam lucruri barbatesti si multa iubire.
daca vrei mai multe sfaturi maidami un mensaji ma numes darius si am 8 ani fratele meu are 18 ani si iiblac gainele si maimulte

| FashionDiva a răspuns:

Fa-i o surpriza placuta :D poveste-ne despre relatia voastra pe http://noi2.mozku.com si, pe langa surpriza placuta pe care o va avea, vei putea castiga si o serie de premii.

| Geronimo9234341 a răspuns:

Ii poti lua o bata de baseball WIlSON...este la Mall cu 100 si ceva de lei.La Intelsport.Mult noroc...