| Loredana96 a întrebat:

Buna,in curind va fi ziua iubitului meu care implineste 19 ani...ce as putea sa ii cadonez?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La varsta lui isi doreste o noapte fierbinte alaturi de tine.

| CocoMexii a răspuns:

Ai puteai sa ii faci cadou un ceas, oricarui baiat i-ar placea sa primeasca unu. Un top cu un imprimeu interesant, o bratara de argint/aur, un parfum, o sticla de vin rosuhee hee

| Elvina a răspuns:

Un pachet de tigari personalizat cu numele trupei lui favorite si un tricou cu un mesaj special. Am facut 19 de abia astept sa fac 69. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca faci un concurs unde noi trebuie sa ghicim gusturile lui?

| Diiaanna a răspuns:

Pai depinde..ai putea sa ii iei un ceas, un parfum bun, ceva personalizat sau depinde de hobby-urile lui. daca ii place sa colectioneze ceva anume poti sa ii iei ceva care sa ii completeze colectia..sau o carte, sau ceva mai haios, sunt o multime de lucruri dragute, interesante si accesiblie la pret... daca e fumator o scrumiera mai speciala sau o bricheta zippo personalizata daca iti permiti din punct de vedere financiar..si daca esti majora poti sa ii pregatesti o seara mai specialawinking. multa bafta!:*

| PookieBear a răspuns:

Pai in limita bugetului tau as sugera ceva funny,de ex:rame photo personalizate,un tricou personalizat,cani personalizate etc...iar daca dispui de ceva bani ii poti lua un parfum original(Paco Rabanne e foarte apreciat),daca ii stii stilul poate o bluza de firma,console,camera photo,rame photo digitale(plina cu poza cu voi doi, le gasesti destul de ieftine).De obicei baietii sunt destul de pragmatici si orice cadou care are legatura cu un hobby de-a lor va fi foarte apreciat!, eu de exemplu am avut aceiasi problema si pana la urma i-am facut ceva foarte personalizat:un DVD cu toate momentele petrecute impreuna, cu poze si cu muzica lui preferata si am iesit super! e ceva de munca dar meritahappy...iar daca vrei ceva neutru poti opta pentru o carte, mai ales una care creeaza "valuri" la ora actuala sau un ceas!happy, succes la alegerea cadouluiwinking

| gugulina97 a răspuns:

Un ceas dragut
Un tricou personalizat
Un parfum
Un lantisor gravat
O perinuta personalizata cu poza voastra
Un album cu poze
... funda?big grin

| AleeCr a răspuns:

Sa-i cadonezi? raised eyebrows