| IrinaU98 a întrebat:

Salut, in curind e ziua celei mai bune prietene, dar nu am idee ce pot sa-i cadonez. Puteti sa-mi recomandati ceva?

5 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Curand*.Pai o pereche de cercei draguti asa cum am facut si eu.Acum depinde si unde stai.Eu i-am luat niste cercei cu pene de la C&A.Si o bluza draguta de la New yORKER.cLAR,II POTI LUA CEVA IMBRACAMINTE SAU CHIAR MAKE-UP.Ii poti lua ca make-up, un fard de ochi de la Kikko, ssua Rimmel London, sau Puppa.Si poti gasi mute produse la Sephora.

| MaliciousDeath a răspuns:

Inteleg c-am crescut la periferia societatii moderne intr-o pestera,dar "sa-i cadonez"? Wtf?
Cat despre cadou, ce-ar fi s-o cunosti mai bine? Daca erai cea mai buna prietena, stiai ce sa-i "cadonezi".Dar daca n-ai chef, un fular tricotat, o rama, chestii decorative in tema cu sezonul ori o carte buna ar trebui s-o faca.

| IrinaU98 explică (pentru MaliciousDeath):

Ai putea sa fii putin mai intelegator catre cei din jur, si mai simplu. Si nu stiu ce sa-i,, cadonez'' prietenei cele mai bune nu din cauza ca nu o cunosc, dar din aceea ca avem aceleasi preferinte, si am vrut sa-i cadonez ceea ce mi-a cadonat si ea mie, pentru ca stiu ca-i va placea, dar mai stiu la sigur ca se va gindi ca am plagiat-o si aceasta nu e prea frumos din partea mea))

| MyhaXMaya a răspuns:

Gandeste-te la hobby-urile pe care le are, preferinte de orice fel, daca nu ii dai de cap asa, poti improviza ceva...mai ales ca e cea mai buna prietena... ceva incarcat cu afectiune e mai bun decat ceva incarcat cu timp pierdut si cheltuieli excesive.
Ok...cred ca ar trebui sa-ti dezvalui si acel ceva incarcat cu afectiune... se gasesc in librarii carticele cu maxime(quotes) despre prietenie. Ii poti confectiona chiar tu ceva de genu felicitare, album cu poze traznite facute impreuna.
O fotografie inramata care ilustreaza unul dintre cele mai frumoase momente petrecute de voi (poti atasa si un mic bilet in care sa-i scrii diverse lucruri despre ea sau despre prietenia care va leaga), un ursulet mare. Sunt in librarii sau argintarii inimioare care se rup un 2. pe ea scrie best friends si una o pastrezi pentru tine si cealalta i.o dai ei impreuna cu un lantisor.
Poti sa pui pe un cub din asta poze cu voi doua:http://www.fungift.ro/......oze/page-1
Sunt multe lucruri, sper ca te-am ajutat! :)

| IrinaU98 explică (pentru MyhaXMaya):

Merci) m-ai ajutat mult))*