| Hmm1000 a întrebat:

In februarie am facut dragoste cu prietenul meu. A fost prima data. Nu am avut protecţie insa actul a fost scurt si nu a ejaculat DELOC (insa ma gandesc mult la acea picătură a plăcerii). Penisul era curat nu ejaculase nici înainte.
Ciclul trebuia sa imi vina la inceputul lunii martie, dar inca nu mi-a venit. Nu cred ca eram in perioada fertila, iar pana atunci ciclul mi-a venit aprozimativ regulat luna de luna.
Am facut 3 teste de sarcina :la 2, 3 si 4 săptămâni de la contact, iar toate au iesit negative. Nu am simptome
Ma ingrijoreaza diar faptul ca ciclul inca nu mi-a venit si burtica mi-a crescut puţin(nu stiu daca este ingrasat sau sarcina sau dereglare)
Ma ingrijorez mult si e o perioadă stresantă. După toate asta pot exclude ideea unei sarcini?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei reciti cu mai multa atentie raspunsul trimis in data de 27 Martie si vei citi cu aceeasi atentie si raspunsul dat urmatoarei intrebari din link-ul atasat, probabil vei intelege care este motivul real/adevarat care provoaca dereglarea foarte intense a ciclului menstrual in cazul tau si producerea menstruatie cu totul aiurea. Multa sanatate! https://www.tpu.ro/......u-mia-mai/

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca la 3 saptamani ai facut testul inseamna ca nu esti gravida, menstruatia iti poate intarzia din alte cauze. Cresterea burtii din cauza unei eventuale sarcini abia din a 10-a saptamana se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei reciti cu mai multa atentie raspunsul trimis in data de 27 Martie si vei citi cu aceeasi atentie si raspunsul dat urmatoarei intrebari : https://www.tpu.ro/......-mia-mai/, probabil vei intelege care este motivul real/adevarat care provoaca dereglarea foarte intense a ciclului menstrual in cazul tau si producerea menstruatie cu totul aiurea. Multa sanatate!

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Stai chill, testele ti-au spus ca NU ai ramas. Si ai facut 3 laughing Fii sigura ca nu ai ramas, aveai simptome la perioada asta oricum

| Maly29 a răspuns:

Da, nu rămâi însărcinată atât de usor, eu iti recomand sa nu te mai ingrojorezi, e normal ce ti se intamplawinking