| PikineZu a întrebat:

Pe mine nu mai ma lasa sa mai raspund la intebari de cateva luni bune si m-am gandit sa apelez la ajutorul vostru!
Ce pot sa fac? Imi zice sa trimit adresa de email si am trimis-o de nu stiu cate ori si nu am primit nici un mesaj.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ai grija poate adresa de e-mail nu e corecta! Mai citeste inca odata regulamentul sau scrie la contact!
http://www.tpu.ro/contact

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cu siguranta ca nu este o adresa de email valida.

| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca ai adresa de e-mail scrisa corect, solicita retrimiterea e-mail-ului de confirmare a adresei, apoi cauta-l inclusiv in folderul de spam si urmeaza instructiunile de acolo.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai ceva nu se leaga, tu ai cont din marie 25 parca, cum se face ca "de cateva luni" nu poti raspunde pe site? cred ca ai incurcat borcanele. poti trimite un mesaj adminilor prin functia Contact pentru a te lamurii.
O zi frumoasa sa aihappy

| Azµre a răspuns:

Să dai un mesaj la contact!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu știu de ce se întâmplă asta, dar trimiți o nelămurire la secțiunea CONTACT--http://www.tpu.ro/contact
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat; nu am intalnit si nici nu am auzit de o asemenea problema, niciodata.Trimite solicitarea ta la "CONTACT" si sigur vei primi lamuririle necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trimite problema ta la Contact,
http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Dai la Logare cu Yahoo.