| Cristy200 a întrebat:

in legatura cu
http://www.tpu.ro/......i-exact_1/

As mai dori niste sfaturi in legatura cu problema mea inainte sa fac ceva...

1 răspuns:
| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Intr-adevar, se intampla de multe ori ca in spatele unei pritenii bune sa se ascunda o iubire secreta. happy
Nu te intrista ca nu mai vorbeste cu tine. Este speriata. Ii e frica de o relatie cu un prieten bun, ii e frica sa nu se termine urat si sa te piarda.happy
Ce ai tu de facut? Sa ii dovedesti ca poti trece peste refuzul ei si ca poti fi cel mai bun prieten al unei fete. Trebuie sa fii langa ea mereu, sa o asculti mereu, sa ii accepti roice capriciu. Mai devreme sau mai tarziu, tu vei deveni "umarul pe care va plange". Iar atunci va realiza ca ai fost mereu langa ea si poate se va gandi mai serios la o relatie cu tine.
Iti trebuie multa, multa rabdare si vointa. Sper ca vei reusi sa o convingi ca o meriti! Daca vrei sa mai vorbim, as fi bucuroasa sa te ajut cu vreun sfat. Lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj privat, daca esti de acord.
Mult succes! Iti tin pumnii! happy