| PepsiGirl a întrebat:

Vreau sa va spun povestea mea! La începutul veri m-am îndrăgostit de un băiat și chestia asta a durat in jur de 3 zile pana ce l-am uitat pe acel băiat. După ce a mai trecut din vara pe la mijlocul veri am mers la bunica mea și acolo m-am îndrăgostit iarăși, dar de data asta a durat in jur de 2 săptămâni, după care mi-a trecut. La începutul anului școlar m-am uitat la un film cu prietena mea și m-am îndrăgostit de un actor și acea dragoste a durat pana acum câteva ore când am fost la un concert și mam îndrăgostit de un băiat. Am câteva întrebări:

1. De ce ma îndrăgostesc așa de ușor?

2.Mai am șanse sa îl revăd pe acel băiat?

3. Am fost îndrăgostită de multe ori dar acum simt ca chiar îl iubesc pe acel baiț. Cum sa mai dau de el?

3 răspunsuri:
| Lzehxo a răspuns:

1. Porbabil arata bine sau ai vazut ceva ce ti-a placut la el.
2. Sanse mici, dar cred caa da.
3. Incearca sa il cauti pe Facebook sau sa intrebi persoanele daca il cunosc.

O sa iti dai seama cand iubesti cu adevarat atunci cand simti ceva dragut, cand ai emotii sa dai de acea persoana.

| PepsiGirl explică (pentru Lzehxo):

Pai eu mam ciocnit ieri de el și am crezut ca leșin de emoții!

| Lzehxo a răspuns (pentru PepsiGirl):

Incearca sa il gasesti. Daca il iubesti fa tot ce poti sa il vezi iar.