| kagome17 a întrebat:

in urma cu 2-3 saptamani un baiat m-a intrebat prin intermediul prietenului lui daca vreau sa ma combin cu el, atunci eu i-am raspuns "nu".
Acum 2 zile in urma m-a sunat si m-a intrebat daca vreau sa ies putin in parc cu el, intentia lui fiind tot aceia de a ma combina cu el, eu i-am spus ca nu ies. Acum am aflat de la prietenul lui ca baiatul respectiv ii place mult de mine si ca ar vrea sa fim impreuna dar eu nu stiu ce raspuns sa ii dau deoarece s-ar putea sa am de suferit ca e un pic mai golanas.
Voi ce raspuns ati da daca ati fi in locul meu. funda

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Daca a insistat atat, nu cred ca se va comporta urat sa stii.Incearca sa nu fii mai indiferenta de acum inainte ca deja l-ai atras prea mult :X Iesi cu el macar o data si vezi cum se comporta.Eu m-am combinat cu un golanas mai mare ca al tau acum 2 ani si 7 luni si...suntem de 2 ani si 7 luni impreuna.happy

2 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Eu as fi iesit cu el
as vedea daca merge relatia si chiar merita sa tin la el ..as pune si eu suflat.
si daca nu merge m-as desparti de el.
nu pierde ocazia asta.
poate el ar vrea cu tine o relatie serioasa daca insita atata.

| CreangaVerde a răspuns:

De obicei e bine sa faci ce spune primul instinct