| anonim_4545 a întrebat:

In urma cu 2 saptamani am facut petting cu prietenul meu dar eram imbracati si dupa ce ne-am mai "jucat" putin el a terminat.Stopul trbuia s imi vina acum cateva zile, intrebarea este:de ce nu mi-a venit stopul din moment ce nu am facut sex? mentionez ca am fost la mare si sa aiba un efect si apa care era putin mai rece? Am simptome premestruale gen:dureri d spate, cap. burta dar nimic pana acum si incep sa ma ingrijorez.HELP!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate ai racit la ovare sau te stresezi tu prea tare.
Insarcinata nu ai cum sa fi!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca erati imbracati, nu prea ai cum! Ciclul nu ti-a venit din cauza stressului! Daca simptomele continua, du -te neaparat la medic! poti sa ai altceva! - nu neglija!

| TąNyą a răspuns:

Dacă nu a pus mâna la el după la tine sau. era peste tine. fără haine... e posibil, dar să şti că şi apa are ceva. poate ai răcit la ovare şi de aia întârzie.

Eu zic că n-ai de ce să-ţi faci griji din ce ai spus.
FantaSZy.

| foxi a răspuns:

Daca iti scrie cineva pe pc ceva de genul...ramai insarcinata?

| 80Cris a răspuns:

Daca erati imbracati nu se pune problema unei sarcini. Iti va veni si ciclul, fii linistita.

| anonim_4545 explică:

Stiu ca suna tampit si si eu ma miram de intrebari de astea da is foarte speriata...mai ales ca is putin mai mult paranoica si mi foarte, foarte frica de orice.Nu stiu care sa fie motivu si pe zi ce trece is tot mai stresata. Dupa ce l'am term am fo la baie da ii imposibil sa fi ramas ceva pe mana da totusi mi frica.laughing

| anonim_4545 explică:

A pus mana la mine da prin haine si eu la el doar pe chiloti dar no...mai astept sa vad si daca nu vine merg la doctor. Sper sa vina totusi.