| wildstyle a întrebat:

Inainte. de fiecare data cand aveam o relatie... dupa 2-3 saptamani incepeam sa ma plictisesc, nu mai aveam chef, acum de curand am intrat intr-o relatie si e cu totul altfel, ma simt bine cu persoana respectiva, chiar imi place cum e, insa.nu prea avem ce sa vorbim, discutile noastre sunt seci, iar el e o persoana mai inchisa.Nu stiu ce sa fac, am incercat sa discut cu el, dar nu prea merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel am patit si eu, acum am un prieten de 6 luni, gaseste subiectele care i se par interesante si ar putea zice si el ceva, sau amintitiva de trasnaile pe care le faceati in copilarie, trebuie sa aiba ceva amintiri.

2 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Incearca si tu sa intri in sufletelul persoanei respective si "s'o deschizi" tu. sau poate asa e felul de a fii inchis eu stiuthinking

| wildstyle explică:

Ideea e ca nu prea am experienta in relatii.si imi e si mie foarte greu, nu stiu cum sa actionez