| ajutorrrrrrr a întrebat:

inainte de toate as dori in special sa raspunda doar fete sau baieti care au trecut prin asa ceva. treaba e cam asa sunt in clasa a 11-a sa dam timpul inapoi in a 9 si a 10a..deci am o colega de clasa care este foarte draguta (locul 2 la miss) si cam de prin sem 2 din cls am abservat ca cu mine este diferia fata de ceilalti colegi si tipi din liceu adica in sensul ca vorbeste asa putin mai copilaros cu capul in jos, vine la mine se pune in bratele mele, ma ia de gat ma musca, radem glumim etc si ca sa vedeti treaba asta a durat pana a inceput a 11a cand eu mam combinat cu o boboaca cu care is si acum si cand colega asta a mea a aflat mi-a zis asa " si cum ramane cu toate complimentele pe care mi le-ai facut" zicand asta eu mi-am dat seama ca ma iubeste Si dupa ce a zis asta nu i-am zis nimic Au trecut 2 luni(eu inca eram cu boboaca) ca sa vezi ca se schimbase colega mea nu ne mai salutam nu nimic In aceste 2 luni cat am cu boboaca au aparut niste probleme in relatia noastra mai exact s-a bagat fostul prieten al ei zicandu-i pe mess ca lasa-l ca nu e de tine si de astea sa ne faca sa ne despartim. Diana (Diana sa nu ii mai zic boboaca) nu mi-a zis nimic dar ea mi-a cerut sa ii schimb parola la mess si intr-o seara am intrat pe mail sa vad cu cine vorbea de nu imi raspunde si am vazut ca tot ii zicea ala chestiile astea. Diana imi zice mereu cand stau cu ea si il vede pe fostul ei "gata deja mi-am stricat ziua se enerveaza nu se mai uita la mine si cacaturi de astea si i-am zis mai ce ai? si zice ca nimic. Sa mai intamplat asa de cateva ori si odata nu i-am mai zis nimic si ii zic pe mess bai da ce treaba ai tu cu alin(fostul) ea zice asa "cand am fost cu el m-a facut sa sufar" si pnm pentru asta trebuie sa faci astea? ce e trecut e trecut lasa-l. Bun asta s-a intamplat cam prin a 3 saptamana si tot in a 3 a saptamana imi zice ca daca vreau sa fac sex cu ea (DOAMNE cred ca baietii o sa ma injura acum o gramada) si i-am zis ca NU! nu vreau pentru ca tin mult la tine si nu vreau sa iti stric viitorul (ea e virgina din cate zice ea si eu nu mai sunt de app 2 ani). Acum 2 saptamani vad ca are webu activat il iau si dureaza 3 sec si mil inchide si eu normal ca ii zic ciu i-ai dat web? ea zice ca tie da numai 3 sec?! am intrat pe mail si cu cine vorbeste cu alin si ii zice Diana ca vai ce frumos esti in patratele si si ca imi place parul tau deci au facut schimb de web pentru asta am iesit de pe mess mi-am inchis telu si am intrat pe facebook si am vb cu alin si ii zic: ma muitza daca te mai dai la gagicam, ea te calc in picioare ala zice ca ce treaba ai tu si tot asa cu amenintari si i-am zis lui Diana si pentru faza asta am iertat-o. Cu alin ala a ramas cand il prin ii *** muianu. Saptamana trcuta tot asa avea web acc poveste cu alin bineinteles si la un momendat ii zice hai sa iesim.ea zice stai sa ma imbrac mie imi zice ca ma duc sa dorm bla bla am iertat-o si imi pare rau. acum cand stam pe mess ii zic buna ea: buna (dureaza vreo 10 min) si imi zice ce faci? eu bine iar 10 min.Acuma ca stiti trecutul ce vreau eu sa ma ajutati sambata am fost la o petrecere la prietena cea mai buna la boboaca (adica gagicamea) si dupa ce am plecat am ajuns acasa pe la 12..intru putin pe facebook si vorbesc cu colega mea (mihaela). am vorbit cu ea pana pe la 2 jum sau 3 cam asa. si imi zice la un momendat ca "mai esti cu fata aia?" eu i-am zis ca nu. si i-am povestit fazele cu alin si a zis ea: asa trebuie zile in fata la toti ce nu iti convine. Lunea asta dupa ce am plecat de la scoala m-a vazut mihaela si a zis asteapta-ma ca vin si eu si am mers aman2 am tinut-o de mana si am pupat-o cand a plecat (pupat nu sarutat ) Ieri m-am dus la ea am inceput sa o alint sa ma joc in parul ei bla bla ca si cum m-as fi dat la ea..azi am saruat-o pe gat apoi cand am vrut sa o sarut pe buze a venit profa in clasarolling on the floor (ceapa masii) asa si cu Diana vorbesc acum din ce in cce mai rar si acum urmeaza intrebarea
PE CINE SA ALEG PE ACTUALA MEA "IUBITA" SAU PE MIHAELA.
P.S.= eu cand am vazut ca alin nu se linisteste am rugat un baietas (tigan) sa se ia de el. si alin ii zice la un momendat ca pana mea aia nu merita nimic e o pisata ce copchila. eu i-am zis ei si ea sa enrvat pe el deci ei doi sunt certati.
P.S. Le iubesc pe aman 2. mihaela e foarte frumoasa dar Diana e cam micutsa si sincer nu arata pra bine...
daca mai aveti nevoie de informatii add: boysweet1892@yahoo.com
REPET INTREBAREA: PE CINE SA ALEG PE ACTUALA MEA "IUBITA" SAU PE >>MIHAELA. CU TOATE CA O SIMPATIZEZ PE MIHAELA DE MAI DEDEMLT SI CA SA ZIC ASA O IUBESC IN SECRET. SI DACA AR FI SA MA DESPART DE DIANA CUM AS PUTEA SA O FAC SA NU O RANESC PREA TARE. EU M-AM GANDIT SA FAC CUMVA SA SE DEZINDRAGOSTEASCA DAU FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Vbeste cu boboaca ( Diana ) daca am inteles eu bine laughing si spune-i sa isi faca un alt id de mess, sau sa ii dea igg fostului pentru a nu a mai avea vreo legatura cu el, si dp mess, fb si asa mai departe. daca tine la tine va face lucrul asta. daca nu il face clar este sa o alegi pe mihaela
insa eu in locul tau as sta putin vreo 2 saptamani linistit, fara sa vorbesc cu vreuna din ele. sa iti limpezesti gandurile si apoi sa iti dai seama la acre tii mai mult si cu care te intelegi mai bine. uneori o prietenie trebuie sa ramana la stadiul de prietenie, daca se trece mai departe se poate strica totul.
din ce ai spus tu, mihaela chiar tine la tine. vbeste cu ea si nu o amagi pentru ca nu merita.
nu are rost sa mai discuti cu prietenul dianei. vbeste cu ea, spune-i sa o termine definitiv cu ala, pentru ca sunt atatea modalitati. sa ii verifici messu nu este o solutie, ins ca nu exista incredere.
Mai bine ti-ai lua o pauza, cum am mai zis, sa gandesti la rece situatia.
Succes in orice alegere ai face.
Indiferent de ce ai alege cineva va suferi, important este sa nu fi tu acela.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege pe cine crezi tu ca iubesti cu adevarat

| valentino52 a răspuns:

Mihaela nici nu se pune problema. Nu te lasa calcat de o copila pisata. In plus cu Mihaela deja sunteti prieteni buni nu o sa iti faca faze urate si deja e la varsta la care nu mai pune intrebari idioate gen "vrei sex". Mai e putin si vine varsta majoratului si iti garantez ca putine fete frumoase ajung majore virgine.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Dacă Diana îți face fazele astea nu văd de ce ai mai continua relația.
Poate Alin a spus insultele alea probabil când a simțit frică celui pe care l-ai trimis după el.
Eu zic să o alegi pe Mihaela că nu văd ce ai pierde.

Răspuns utilizator avertizat
| Mlov3u4ever a răspuns:

Ramai cu Mihaela. Si Dianei spune-i ca tu crezi ca ea se potriveste mai bine cu Alin, k tu crezi ca intre ei mai exista ceva.big grin(parerea mea)..Pa-pa Succes!happy

| ajutorrrrrrr explică:

Da eu as vrea cu mihaela dar... nu stiu cum sa ma despart fara sa ii spulber sentimentele. ai vreo idee cum as putea sa fac asta?puppy dog eyes te rog un rasppunss