| Reebca a întrebat:

Inca nu mi-a venit menstruația, nu este regulată, dar de vreo 2-3 zile nu mi-a venit și acum 2 săptămâni Am încercat sa facem sex, eu inca fiind virgina dar ne-am oprit deoarece ma durea foarte tare. Am încercat sa o facem neprotejat. Nu prea și-a introdus penisul in vaginul meu, adică doar capul, poate chiar mai puțin...dar îmi este frica de lichidul preejacuator. Este posibil sa fii rămas însărcinată?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar daca ai fost in perioada fertila la momentul contactului sexual poti fi insarcinata.

| Reebca explică (pentru MihaiNicu23):

Dar nu a fost chiar sex, adică doar am încercat, și nu prea și-a băgat penisul

| Reebca explică (pentru MihaiNicu23):

Dar nu a fost chiar sex, am încercat, dar nu prea și-a băgat penisul, foarte puțin a intrat