| Reebca a întrebat:

Inca nu mi-a venit menstruația, nu este regulată, dar de vreo 2-3 zile nu mi-a venit și acum 2 săptămâni Am încercat sa facem sex, eu inca fiind virgina dar ne-am oprit deoarece ma durea foarte tare. Am încercat sa o facem neprotejat. Nu prea și-a introdus penisul in vaginul meu, adică doar capul, poate chiar mai puțin...dar îmi este frica de lichidul preejacuator. Este posibil sa fii rămas însărcinată? Este ceva anormal sa îmi întârzie după ce m-am dezvirginat?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai sanse sa fii insarcinata decat daca erai in perioada fertila.

| CristinaMatei97 a răspuns:

Este normal, stai liniștita!