| dancenyng a întrebat:

Buna inca o data. Am o intrebare la care inca nu am un raspuns. Aseara cind ma sarutam cu prietenul meu, si-a bagat mina pe sub sutien si ma stringea foarte tare de sin. Ce inseamna asta, sau ce trebuia sa fac in acel moment?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A dorit sa se convinga ca esti fata si ca ai ceva natural in sutien, asta pentru a nu avea surprize in viitorul apropiat.

| Mussette a răspuns:

Pai, sunt cam 2 variante. Am vazut ca ai spus ca ai 14 ani, asa ca:
1. daca esti virgina si vrei sa mai fi, nu-i permite prea mult sa-ti bage mana pe sub haine, caci curand vei ceda sau el va fi foarte nerabdator.
2. daca vrei sa faceti dragoste, lasa-l, desi esti cam micuta. iti va mai baga mana pe sub haine, te va dezbt=raca, va urma placutul petting si de la atata excitare veti ajunge la dragoste; dupa care s-ar putea vedem postat pe TPU: "oare am ramas insarcinata, caci trebuia sa-mi vina, si...bla, bla, bla".
Frumoase regii, nu?

| PeFuga a răspuns:

Vrea mai mult de la tine. Daca te simti inconfortabil cand face asta, nu-l mai lasa, sau spune-i ca nu te face sa te simti ok, sau poarta haine pe sub care nu-si poate baga mana happy
Gandeste-te bine daca esti pregatita sa te culci cu el pentru ca odata facut pasul, daca el nu este "alesul", iti va fi greu...

| Blamely a răspuns:

Înseamnă că-i destul de pervers, nimic mai mult. Reacția ta depinde doar de tine.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Ce trebuia sa faci in acel moment? Sa-i bagi limba mai adanc in gura, si o mana sa i-o vari si tu prin zona slitzului, ca tot acolo o sa ajungeti.

| corhaz a răspuns:

Vrea sa iti ofere si carnatul pe langa sarutwinking

| Sidonia07 a răspuns (pentru corhaz):

rolling on the floorfii pregatita

| Racnem a răspuns (pentru Sidonia07):

Pai sa stii;>>

| Lavii007 a răspuns:

Vroia sa te simti mai bine in timpul sarutului, e ceva mai intim.

| Iamnotme a răspuns:

Înseamnă că vrea să faceţi niho-niho laughing
Scuze de exprimare, dar părerea mea este că aia vrea happy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Trebuia sa ii dai vreo 2 palme laughing asta daca nu vrei sa coboara si mai jos in viitor.

| Sidonia07 a răspuns:

Cred ca vrea ceva mai mult de la tine.

| Racnem a răspuns:

Trebuia sa te simti bine big grin
In acel moment a vrut sa vada cum ai reactiona tu ca „iubi" a lui laughing
Vrea „probabil" sa aveti neoapte de vis happy (doar una hmm... cam putin laughing )
vrea sa duca relatia voastra la un alt nivelwinking