| azerbajan a întrebat:

Ma ajuta si pe mine niste fete mature daca se poate si sa ma lamureasca cu o anumita chestie.Eu cu iubita mea ne vedem vine pe la mine si incepem sa ne sarutam sa ne atungem unu pe altul, ne sarutam mai pasional atingeri simt ca ii place, ca o excita, iar apoi cand sa plece pleaca suparata ca de ce facuram asta ca nu trebuia sa facem!straight face si nu s-a intamplat doar o singura data, acum cateva zile a venit la mine eu mi-am propus sa nu ne mai sarutam pasional si sa ne atungem eu am luat-o in brate si ea a inceput sa ma sarute pasional si dupa sa ne atingem unu pe altul iar dupa imi zice ca de asta nu ii prea place sa vina pe la mine ca se intampla asta, eu unu am ramas prost, mi-a mai zis odata asta, atunci ne-am dezbracat fiecare de tricou iar dupa a zis ca nu o sa mai vina la mine, dar nu am bagat-o in seama si ia trecut, dar nu stiu de ce tot timpul zice asta, precizez ca avem 21 de ani si eu sunt primul baiat cu care i se intampla asta, ma gandesc ca poate de jena si nu stie cum sa reactioneze dupa un asemenea moment, nu stiu, eu i-am zis ca daca au loc astfel de momente nu inseamna ca se ajunge la sex! nu stiu sunt bulversat! ajutor va rog cu mai multe pareri, de fata in special!

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Probabil se excita si ii place iar apoi constientizeaza ca nu trebuia sa se intample lucru ala. Mai intreab-o de ce face asa. Prin comunicare se rezolva orice.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Scuze frate dar e o mare PROASTA, scapa urgent de ea, esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa stai dupa PROASTE

| Emilian65 a răspuns:

Este suparata pe tine ca nu si mers pana la capat, ss faceti sex.

| R0R0 a răspuns:

Cred ca e timida si de frica da vina pe tine mereu.
Incearca sa ii dai timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce naiba va mai sarutati "pasional" daca nu ajungeti la nimic? e cu capul fata, ea incepe si ea face pe victima.

| Annie186 a răspuns:

Daca inca e virgina, poate ii e frica (,) ca se va ajunge la sex, vorba ta, poate ii e jena, ia-o cu incetul, vorbeste cu ea fara nervi ca poate va intelege.