| Tenisi a întrebat:

Buna!
Încă o întrebare legată de băiatul de care imi place.
Azi am aflat ca o colega de-a noastră cu care mă înțeleg foarte bine îl place si ea pe Stefan. Ea i-a zis (mai de graba a tipat) ca îi place de el in ultima pauza, când eram cu toții in curtea școlii asa ca a auzit-o toată scoala. El i-a zis " oricum știam...". In ora de româna ea a cântat imnul României iar el a început sa ranjeasca pentru ca Maria cânta oribil. Dar azi l-am văzut ca ii zambea... De la departare dar ii zambea. Credeti ca o place? Cum asi putea sa aflu dacă mă place pe mine sau pe ea?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai obosi că ajungeți și la bătaie!
Numai Ștefan este?
Pa, pa.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu inseamna cine stie ce daca zambeste.Stai calmawinking

| toxik a răspuns:

Nu o place.un zambet nu inseamna mare lucru. mai ales ca el i`a spus ca stiawinking. daca o placea si el si stia ca si ea il place facea in asa fel incat sa fie impreuna. stai linistita ca nu o place happy

| Aasdfghj a răspuns:

Pune pe un prieten comun sa intrebe daca ii place de cineva

| DanutSsZza a răspuns:

Stai linistita ca nu o place pe Maria, un zambet (mai ales de la departare ) nu semnifika nimic, vorbeste ca el pe mess sau tell (sau fata-n fata daca nu tie rusine ...si intreaba-l de cine ii place, si daca zice ca nu conteaza ca nu stiu ce ...trage-l de limba pana iti zice. Deci stai linistita ca nu o place pe eawinking! funda?

| DamiPapucii a răspuns:

Pai daca sunteti in aceeasi clasa fiiti si voi mai apropriati, nu o lasa pe prietena ta sa til ia Funda:d

| YourEternalLove a răspuns:

Daca el probabil no place pe ea nu-ti face sperante fi sigura de ceea ce simte pentru ca asa va si mai bine ma gandesc ca fiind in a ceasi clasa aveti prieteni comuni faza cu :imi place de tine ( sa tipe) inseamna un singur lucru e nebuna dupa el si ea chiar nu are orgoliu si onoarea ei sa se umileasca in fata intregi scoli tu nu fi asa incearca sa te apropi de el prima oara ca amici iar apoi incearca sai intri in suflet si apoi poate poate cine stie bafta kiss funda?