| Cosminutz a întrebat:

Am si eu o dilema:Acum ceva timp in curtea scolii fata pe care o plac dar ea in acel timp nu vb cu mine, intr-o pauza eu statea pe o banca iar ea in curtea scolii cu o colega incepea sa se ia de mana si sa se invarta si in acel timp se uita intruna la mine si zambea. Ce inseamna?

5 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Da bianca...sunt de acord cu tine. mai e clar ca ea asteapta sa faci tu primul pas tocmai de aceea se da pe langa tine...cand se uita la tine si iti zambeste e ca si cum te.ar chema la ea.

si voi aia care sunteti nuste nesimtiti de mai sus, scuzati cuv folosit dar nu inteleg ce va costa daca ziceti si voi ceva bun... uni dintre voi numai de mistouri le arde. si nu mai criticati voi scrisul lui ca pana la urma, daca stau sa ma gandesc nimeni nu le stie pe toate, e si el emotionat, va bagati voi repede sa criticati.

acest site se presupune ca e facut ca sa ne ajutam intre noi. nu se ne batem joc unul de altul

a vrut sa scrie **ea statea**.
tu cozmine lasa rautatie si gandeste. te la ce o sa faci
pa pa

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa pui mana pe carte in boasele mele, sa stii ca o dilema inseamna cand ai de ales dintre doua chestii si nu stii pe care sa o alegi; si sa nu te comporti tu ca o **** incercand sa te apropii de ea. deci te duci la ea si ii zici "ia-ma de ștoi si hai sa ne invartim"

| piktor a răspuns:

Apai nu ma mir de ce se uita doar la tine
frate, pune mana pe`o carte de romana ca scrii horibil si daca vorbesti la fel de rau precum scrii, e grav!

| Prigatdevisine a răspuns:

Ochii vadsmug inima cere:X
laughing probabil te place big grin

| Ambrus a răspuns:

Inseamna ca faceau misto de tine. Apropo la tine nu exista virgule? Auzi el : intr-o pauza EU STATEA. hai ca mai facut sa radstraight face*