| MrsBrunetzyka a întrebat:

Intrebare adresata baietilor! Prima oara, inainte sa va placa o fata, la ce va uitati la ea? Si cum va place sa fie? ( ex. sa aiba sani mari, sa fie dragutsa, sa fie...etc.)

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa stau 5 miute cu ea ma uit la chipul ei si apoi ii zic (uite ramanem ca amici si ne mai vedem in urmatorul weekend) atat, nu-mi pasa daca e frumosa, urata cu sani mari sau mici important e sa fie cumsecade

| StefanStyle94 a răspuns:

Sa fie draguta, slaba(nu-mi plac fetele plinute), cuminte, nu zapacita ca mine, sa ma lase sa o rasfat...mai pe scurt o fata dulce si draguta care sa tina la mine atat cat tin si eu.

| YourDailyApple a răspuns:

Prima oara sa fie o fata cu capul pe umeri si sa stie pe ce lume traieste, apoi aspectul fizic.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Trebuie neaparat sa aiba nasul mare.

| Delete a răspuns:

Eu tot ma uit la fel ca smoker aaaa si inca ceva sa nu aiba prea multa minte so poti amagi cu vrei tu intelegeti voi (usuratica)

Răspuns utilizator avertizat
| Loryoficial a răspuns:

Mda...eu ma uit prima data la corpul ei si sa fie draguta, amabila, o fata care stie ce vrea si sa ma placa si pe minebig grin daca toate astea sunt bifate pe lista atunci sigur va fi o fata care se afla in sufletul meu!

| rolfenstein a răspuns:

Pai da sa aiba sani, fund klumea, sa fie draguta iar in al doilea rand caracterul ei

| alexulu a răspuns:

Prima data ne uitam la sani, cur si infatisare insa conteaza foarte mult cum este si pe interior... daca ne place ce vedem in interior infatisarea, sanii, fundul cad mai in jos

| OFM a răspuns:

Fundul sa fie mediu
sanii medii
si sa fie draghuta
cam atat daca are 2 din astea e bine dar de preferat este draguta si dupa aia celelate 2 calitati

| lupu_1730 a răspuns:

1=>sa aiba fundu mare
2=>sa aiba si sani
3=>sa fie draguta
4=>si sa NU FIE GRASA
cam asa ma uit eu la fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ma uit la fata ei dupa aia la corp si caracterul eibatting eyelashes sa fie cuminte nu zapacita la cap. sa aiba sani cat de cat un fundulets bunicel draguta tupeista si sincera si de treababatting eyelashes